Zdrowie

Mental Path

Z uwagi na szerokie spektrum specjalizacji, Centrum terapeutyczne Mental Path jest w stanie pomóc osobom borykającym się z wieloma różnorodnymi problemami.

Zdrowie

Fideratio

Jeśli szukasz sposobu na opanowanie wielu emocji, naukę radzenia sobie ze stresem, rozwinięcia skrzydeł lub po prostu rozmowy- zachęcamy do spotkań terapeutycznych, które odbywają się w całości online.

Zdrowie

TCH Procedury Higieniczne

Jeśli szukasz firmy zewnętrznej, która zajmie się przeprowadzeniem badania wody dla Sanepidu, w oparciu o aktualne wytyczne i przepisy- zapraszamy do kontaktu i na stronę internetową proceduryhigieniczne.pl, gdzie znajdziesz cennik […]

Zdrowie

Zaszycie alkoholowe Poznań

Decydując się na zaszycie alkoholowe w naszym Gabinecie, masz pewność, że uzyskasz obsługę według najwyższych jakościowych norm. Przed rozpoczęciem zabiegu bardzo dokładnie analizujemy wszelkie przeciwwskazania oraz dobieramy Esperal w odpowiedniej […]

Zdrowie

Zaszycie alkoholowe Wrocław

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie efekty może zapewnić Ci Esperal, koniecznie zgłoś się do nas. Lekarze reprezentujący nasz Gabinet bardzo dokładnie zapoznają się z Twoimi potrzebami oraz poinformują o szczegółach […]

Zdrowie

Zaszycie alkoholowe Warszawa

Gabinet Esperal Warszawa zajmuje się profesjonalnym leczeniem alkoholizmu. Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną uwolnić się od nałogu i zacząć nowe życie.

Zdrowie

Zaszycie alkoholowe Katowice

Korzystając z usług naszej placówki, przekonasz się, że zaszycie alkoholowe wcale nie musi być stresujące. Działamy zgodnie ze sztuką lekarską, gwarantując przyjazną atmosferę na każdym etapie leczenia.

Zdrowie

Trener Personalny Jarosław Miszkiel

Od wielu lat z powodzeniem i dużymi rezultatami wspieram osoby w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sportowych. Proponuję między innymi plan treningowy online dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Zdrowie

Pediatra niedziela Poznań

MedPolonia to mała sieć przychodni oraz szpital w Poznaniu, gdzie znajdziesz szybką i skuteczną pomoc w leczeniu i diagnostyce. Nasi lekarze to doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach, którym można zaufać.

Zdrowie

OdtruwanieWroclaw.pl

Potrzebujesz pomocy specjalistów oferujących odtruwanie alkoholowe po spożyciu dużej ilości alkoholu? Szukasz fachowca, który obsługuje Wrocław i okolice?