Technika

Lema Engineering Sp. z o.o.

Jeśli poszukujesz wózków magazynowych, paleciaków oraz innego wyposażenia magazynów, to zapraszamy do sklepu internetowego LEMA, gdzie znajdziesz najlepszy asortyment, a także wiele korzystnych promocji.

Technika

Air-Video

Studio Air-video z grupy Sam-Art realizuje profesjonalne usługi dronem. Podejmujemy się wykonania filmów spotowych, reklamowych, a także reportażowych lub video-prezentacji.

Technika

Sklep i Hurtownia Avifly

Bez dwóch zdań, wyścigi dronów systematycznie zyskują na popularności, co skłania producentów do oferowania coraz szybszych i bardziej zwrotnych modeli.

Technika

Serwis iPhone Warszawa

Twój iPhone uległ zalaniu? A może posiada rozbitą szybkę utrudniającą komfortowe użytkowanie? Niezależnie od tego z jaką usterką sprzętu Apple się borykasz nasi specjaliści szybko się z nią uporają.

Technika

Tredos

Potrzebujesz nowej strony internetowej, ale nie wiesz na którego wykonawcę się zdecydować? Tylko współpraca z rzetelną i doświadczoną firmą jest gwarancją zadowolenia. Skorzystaj z oferty Tredos – specjalistów od nowoczesnych […]

Technika

GstarCAD

Oprogramowanie typu CAD znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach bazujących na szczegółowych projektach technicznych. Popularne programy CAD dostępne na rynku z reguły są bardzo drogie a ich licencję należy regularnie […]

Technika

BrokenLCD

Posiadasz uszkodzone panele od Nokii, Samsunga lub Iphona? Jeśli tak, nasza oferta jest dla Ciebie! Prowadzimy skup wyświetlaczy, który oferuje najlepsze ceny na rynku!