Firmy przemysłowe

MARTEX-Polska sp. z o.o.

Firma MARTEX-Polska zajmuje się obróbką metali, chętnie wykorzystywanych w magazynach, halach, sklepach i obiektach produkcyjnych. Na liście najchętniej wybieranych produktów

Firmy przemysłowe

Sklep internetowy Techem

W każdym budynku powinno się znaleźć specjalne oznaczenie, które wyznacza najlepszą drogę na zewnątrz. W naszej ofercie klienci znajdą niezbędne znaki ewakuacyjne.

Firmy przemysłowe

Gomi

Firma Gomi funkcjonuje na rynku od niemal 20 lat. Nasza oferta to nie tylko terminowa dystrybucja ciekłego azotu, ale także profesjonalne doradztwo oraz wynajem zbiorników.

Firmy przemysłowe

Maty dezynfekujące

Chcesz kupić maty dezynfekcyjne, które będą chronić Twoje gospodarstwo rolne przed rozprzestrzenianiem się chorób? Skontaktuj się z firmą Dezenfex, a już teraz zajrzyj na stronę, by zapoznać się z ofertą […]

Firmy przemysłowe

GAMMA Service

Pośród szerokiego asortymentu internetowej hurtowni Clean 360 prowadzonej przez znaną na rynku firmę Gamma Service znajdziecie najlepsze, profesjonalne środki czystości.

Firmy przemysłowe

Zbiorniki Chemoodporne

Firma Amargo projektuje na wymiar naziemne, bezciśnieniowe zbiorniki chemoodporne magazynowe dozorowane, które są przeznaczone na substancje o właściwościach żrących oraz trujących podlegające pod dozór Urzędu Dozoru Technicznego.