Firmy przemysłowe

Gomi

Firma Gomi funkcjonuje na rynku od niemal 20 lat. Nasza oferta to nie tylko terminowa dystrybucja ciekłego azotu, ale także profesjonalne doradztwo oraz wynajem zbiorników.

Firmy przemysłowe

Maty dezynfekujące

Chcesz kupić maty dezynfekcyjne, które będą chronić Twoje gospodarstwo rolne przed rozprzestrzenianiem się chorób? Skontaktuj się z firmą Dezenfex, a już teraz zajrzyj na stronę, by zapoznać się z ofertą […]

Firmy przemysłowe

GAMMA Service

Pośród szerokiego asortymentu internetowej hurtowni Clean 360 prowadzonej przez znaną na rynku firmę Gamma Service znajdziecie najlepsze, profesjonalne środki czystości.

Firmy przemysłowe

Zbiorniki Chemoodporne

Firma Amargo projektuje na wymiar naziemne, bezciśnieniowe zbiorniki chemoodporne magazynowe dozorowane, które są przeznaczone na substancje o właściwościach żrących oraz trujących podlegające pod dozór Urzędu Dozoru Technicznego.

Firmy przemysłowe

Locor

Postaw na najlepszy sklep oferujący szeroki wybór ploterów i ciesz się wysokiej klasy urządzeniami, które znakomicie wpasują się w potrzeby. W naszej ofercie znajdziesz m.in.

Firmy przemysłowe

Pabiantex

Wyroby techniczne mające zastosowanie w filtracji są niezbędne w wielu rozmaitych sytuacjach. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu możliwie najlepszych rozwiązań w tym zakresie, koniecznie zgłoś się do nas.