Foster Technologies

Segway Ninebot es2

Brak głosów.
Please wait...

Tuż obok rowerów ogromną popularnością cieszą się dziś hulajnogi i to te elektryczne. Co ciekawe, decydują się na nie tylko dzieci i młodzież, ale również osoby dorosłe. Stanowią coraz popularniejszy i chętnie wybierany środek transportu, który nie wymaga posiadania prawa jazdy, ani też dostosowania się do konkretnych godzin odjazdu. Może być zawsze w zasięgu ręki i pomóc w dotarciu do wyznaczonych celów.
Śpieszymy z pomocą tym, którzy jeszcze nie mają wymarzonego modelu. Oto Segway Ninebot ES2. To świetny sposób na ekologiczne i zarazem wydajne podróżowanie po mieście. Hulajnoga ta osiąga prędkość 25 km/h. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w czasie jazdy, co wynika między innymi z zastosowania tempomatu i amortyzatorów. Model ten został wyposażony w duże opony i solidne hamulce. To jeszcze bardziej zwiększa poziom komfortu. Najciekawsze w tej hulajnodze jest to, że umożliwia skonfigurowanie jej pod indywidualne preferencje, a to za sprawą opcji wyboru koloru oświetlenia.
Segway Ninebot ES2 to hulajnoga, która powstała z użyciem wysokiej jakości, lekkich materiałów. Wystarczy przytrzymać jeden przycisk, aby ją bez problemu i szybko złożyć. Kolejną zaletą tego modelu jest nowoczesny system energetyczny, który maksymalnie wykorzystuje zasoby energii, co ma na celu ochronę środowiska.
Hulajnoga Segway Ninebot ES2 to bardzo trwały pojazd, który może być używany zarówno przez młodzież, jak i dorosłych. Można kontrolować go za pomocą aplikacji w smartfonie, z którą się łączy.
Jeżeli jeszcze nie trafiłeś na idealny model hulajnogi, ale zamierzasz w najbliższym czasie ją kupić, koniecznie skontaktuj się z nami. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko hulajnogę Segway Ninebot ES2, ale też inne. Poza tym doradzimy Ci, opowiemy o wybranym modeli i tym sposobem pomożemy podjąć właściwą decyzję. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zainwestowane przez Ciebie pieniądze nie poszły na marne i przede wszystkim, byś był zadowolony z zakupu. Ze swojej strony możemy również zapewnić szybką wysyłkę.

Nazwa firmy: Foster Technologies

Adres: Ul. Estrady 86, 01-932 Warszawa, mazowieckie

Telefon: +48 888 141 618

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.12.2019