Multigrass

Trawa w rolce

Brak głosów.
Please wait...

Multigrass to syntetyczna trawa w rolce, dzięki której możesz cieszyć się zielonym, puszystym trawnikiem przez cały rok. Główne zalety naszych produktów to: przystępne ceny, wysoka jakość, niemal identyczne odwzorowanie naturalnej trawy, wieloletnia gwarancja, prosty montaż, niezwykle wygodne użytkowanie, możliwość stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
Pomimo, że trawa kojarzy się zwykle z trawnikiem przed domem, parkiem, skwerem miejskim lub innym miejscem na łonie natury, syntetyczna trawa z rolki stwarza znacznie więcej możliwości wykorzystania. Ponieważ nie musi się ukorzeniać – nie wymaga typowego podłoża. Oznacza to, że można ją wykorzystać także do aranżacji pokoi dziecięcych, tarasów i balkonów, boisk ogrodowych, placów zabaw dla dzieci, otoczenia basenów, terenów rekreacyjnych, pokoi wypoczynkowych, poczekalni, biur, stoisk handlowych i wielu innych. Ograniczeniem jest tu tylko nasza wyobraźnia.
W kontekście stosowania trawy Multigrass zamiast zwykłych dywanów, warto podkreślić, że są to produkty bezpieczne, posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty. Nasza trawa stwarza bezpieczne warunki przebywania dla dorosłych, dzieci, a także zwierząt.
Nasze trawniki są nie tylko efektowne, ale i zapewniają wiele przyjemności. Są miękkie i ciepłe, dzięki czemu możesz się naprawdę zrelaksować podczas spacerów boso lub leżąc na kocu czy leżaku. Również na tarasie czy balkonie.
To wszystko i wiele więcej możesz mieć bez podlewania, koszenia i nawożenia. Wystarczy raz przyciąć, rozłożyć i przymocować trawnik z rolki Multigrass, by cieszyć się idealną trawą przez wiele lat. Na wybrane produkty Multigrass udzielamy nawet do 8 lat gwarancji!
Więcej informacji na temat trawy Multigrass, przykładowe realizacje oraz porady związane z jej montażem i użytkowaniem znajdą Państwo pod adresem www.multigrass.pl. Klienci detaliczni mogą tu także wyszukać najbliższe autoryzowane Punkty Sprzedaży naszych produktów.
Wszystkie placówki handlowe (centra ogrodnicze, sklepy budowlane, przemysłowe, salony z artykułami wykończenia wnętrz), architektów, projektantów i wykonawców zapraszamy natomiast do współpracy w zakresie sprzedaży trawy Multigrass oraz jej wykorzystania w projektach i realizacjach. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego!

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.11.2019