Twoj-Instalator.pl

https://www.twoj-instalator.pl/montaz-wentylacji-i-rekuperacji

Brak głosów.
Please wait...

Rekuperacja Szczecin – Twój Instalator

Montaż rekuperacji pozwala uzyskać bardzo wiele korzyści podczas późniejszej eksploatacji budynku. Rekuperacja to nic innego jak wentylacja mechaniczna, która pozwala odzyskać energię z ciepłego i zużytego powietrza pochodzącego z wewnątrz budynku. Podczas wymiany powietrza, która odbywa się w rekuperatorze, dochodzi do wymiany ciepła między zużytym i świeżym powietrzem bez bezpośredniego mieszania się ich ze sobą. Dzięki temu mamy możliwość odzyskania energii podczas wymiany powietrza, a dodatkowo powietrze pochodzące z zewnątrz możemy w kontrolowany sposób dozować do wybranych pomieszczeń oraz filtrować je, a jest bardzo ważne szczególnie dla osób, które mają alergię.

Rekuperacja – zalety wentylacji mechanicznej

Wentylacja mechaniczna to przede wszystkim duża oszczędność energii, jaka jest potrzebna do utrzymania komfortowej temperatury zarówno zimą, jak i latem. Ponadto rekuperacja zapewnia odpowiednią ilość powietrza w domu i mieszkaniu. Nowoczesne rekuperatory pozwalają również bardzo dobrze oczyszczać powietrze pochodzące z zewnątrz. Dzięki temu nawet w dni, gdy panują niekorzystne warunki na zewnątrz, świeże powietrze pochodzące z rekuperatora będzie odpowiednio przefiltrowane i wolne od alergenów, pyłków czy smogu. Wentylacja mechaniczna, która jest montowana przez firmę Twój Instalator ze Szczecina to również ciche urządzenia, które zapewniają bezgłośną pracę całego systemu.

Montaż rekuperacji Szczecin

Montaż rekuperacji w Szczecinie przez firmę Twój Instalator jest wykonywany przez zespół specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Pozwala to montować bardzo wydajne systemy wentylacji mechanicznej w mieszkaniu, domu oraz budynkach. Montaż rekuperacji w Szczecinie każdego roku staje się coraz bardziej popularny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Twój Instalator zapewnia kompleksowy montaż systemu rekuperacji, jej serwis oraz wsparcie pogwarancyjne. Dzięki temu możemy wybrać najlepsze urządzenie wraz z montażem przez firmę rekomendowaną na stronie producenta systemu.

Korzyści z montażu rekuperacji

Montaż wentylacji mechanicznej daje nam bardzo wiele korzyści, z których główną jest oszczędność finansowa. Przy samej instalacji musimy jednak zwrócić uwagę na to, by wybrać optymalny system, który zapewni nam najlepszy stosunek ceny do wydajności i oszczędności w okresie eksploatacji. Firma Twój Instalator zajmuje się projektowaniem, doborem rekuperatora oraz całej instalacji, dokonywaniem profesjonalnych pomiarów wydajności systemu oraz serwisem i wsparciem pogwarancyjnym. Dodatkowo Twój Instalator to sklep online, w którym możemy samodzielnie skompletować swój system wentylacji mechanicznej i skorzystać z usług instalacyjnych firmy. Pozwala to na osiągnięcie dużych oszczędności podczas samego montażu rekuperacji w Szczecinie i miejscowościach znajdujących się w okolicy. Na stronie sklepu internetowego Twój Instalator znajdziemy rekuperatory firmy Nibe, Buderus i Brink, systemy regulacji, rury, filtry i złączki, projekty, automatykę oraz akcesoria.

Nazwa firmy: Twój Instalator

Adres: Galeria Nowy Turzyn lokal 1G7, ul. Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: +48 792-208-747

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.09.2020